Plovoucí luxus za 60 000 dolarů týdně

Před třemi lety se společnost Royal Caribbean rozhodla zvýšit zisky a návratnost investovaného kapitálu. Za tímto účelem připravila řadu luxusních výletních linek s nadstandardními službami, zaměřenými na movitější cestovatele.

O tom, že to vedení společnosti myslí vážně, se mohou přesvědčit cestující největší výletní lodi planety Symphony of the Seas, která vyplula na moře v březnu letošního roku. Součástí obřího plavidla s neskutečnou hmotností 228 081 tun je totiž luxusní apartmá Ultimate Family Suite. Jedná se vlastně o penthouse o rozloze 125 metrů čtverečních.

Do apartmánu se vstupuje po červeném koberci. Jeho součástí jsou dvě ložnice, přičemž každá pojme stejný počet dospělých osob. Nechybí ani velkoryse pojatý dětský koutek s oranžovou skluzavkou. Pokud se někdo rozhodne strávit v apartmánu delší dobu, má k dispozici televizi s dvoumetrovou úhlopříčkou, stolní hokej, herní konzole, pingpongový stůl a stěny z lega. Přímo z apartmánu vedou dva vodní tobogány, nechybí ani lezecká stěna.

Postaráno je také i o dospělé, těm je mimo jiné k dispozici například balkón s vířivkou, luxusně zařízená koupelna a obývací pokoj. Je vcelku pochopitelné, že v případě takto velkoryse pojatého apartmánu se nejedná zrovna o lacinou záležitost. Ubytování na sedm nocí vyjde na 60 000 dolarů, k tomu nutno přičíst další náklady spojené s pobytem na lodi. Přesto je Ulimate Family Suite po většinu roku předem zamluvena.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 14.5.2018

Royal Caribbean výletní plavby

Další články