Diamantový vibrátor za milion dolarů

Přestože jistá část populace tvrdí, že sex je zábava chudých, může někdy vyžadovat vysokou investici. A nemusí se vždy jednat o rozvod, či investice do prodejných dívek a žen. Stačí koupit diamantový vibrátor s názvem Pearl Royal.

Pokud partnerka na nový dárek v podobě diamantového vibrátoru Pearl Royal zareaguje tázavým pohledem, můžete vždy odpovědět ve smyslu, že se nebojíte ani diamantové konkurence se dvěma motorky. Navíc, diamanty, byť  v tomto případě zasazené do poněkud netradičního předmětu, na hodnotě neztrácejí.

Autorem nejspíše nejdražšího vibrátoru na světě je klenotník Colin Burn z Austrálie. Na dotaz, proč se rozhodl vydat právě tímto směrem, odpověděl, že se jednoduše rozhodl vytvořit něco, co by odráželo vztah lidí k sexu. Z vlastní zkušenosti ví, že lidé nemají problém utrácet za luxus, a protože nikdo nezkusil diamantový vibrátor, šel do toho. Výsledkem jeho tvůrčího úsilí je vibrátor z platinového těla osazený 2 000 bílými broušenými diamanty, modrými safíry a růžovými diamanty. Vibrátor za milion dolarů pohání k orgasmu dva malé motorky. K jejich spuštění je ovšem nezbytný platinový klíček. Míry vibrátoru nejsou uvedeny, na druhou stranu, jak pravila svého času velmi úspěšná reklama, na velikosti stejně nezáleží.

Diamantový vibrátor bude k dispozici s vlastní vitrínou, kterou lze dle výrobce umístit bez větších problémů například na stěnu obývacího pokoje. Na rozdíl od zásuvky nočního stolku bude erotická pomůcka za skoro všechny peníze permanentně na očích.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 20.7.2018

sex erotika

Další články