Midi na Karlštejně potvrdili formu

Na golfovém hřišti na Karlštejně se 23. června odehrál předposlední turnaji základní části prestižní Czech Mid-Amateur Tour.

Karlštejn není jednoduchým hřištěm určeným ke snadnému skórování, navíc v den turnaje bylo naprosto proměnlivé počasí, které by se dalo očekávat spíše v dubnu. Zkušené hráče to však nezaskočilo. Skvělých 70 ran shodně přinesli a o první místo se podělili Petr Poláček a Petr Vošvrda. Třetí místo s pěkným výsledkem 74 ran obsadil Pavel Nejedlý a jen o ránu více přinesl čtvrtý Michael Závěrka. Znalé golfu tyto dobré výsledky nezarazí, neboť na turnajích Czech Mid-Amateur Tour se setkávají ti nejlepší amatérští hráči, kteří hrají o letenku na kvalifikační turnaj U.S. Mid-Amateur Championship.

Karlštejnský turnaj byl posledním turnajem základní části před letní pauzou. Ve stejný den se hrál pod názvem VIP Partner Cup i doprovodný turnaj hostů a přátel túry. Pokračovat se bude v září závěrečným turnajem základní části v Berouně a ti nejúspěšnější hráči se utkají ve finálovém turnaji na Albatrossu.

Facebook Twitter G+ E-mail

Správce 24.8.2015

Czech Mid-Amateur Tour golf MID Karlštejn U.S. Mid-Amateur Championship

Další články