První dáma USA v saku za milion

Přestože první dámy, tedy partnerky nejvlivnějších mužů světa nedostávají od americké vlády finance na ošacení, na své garderobě z pochopitelných důvodů nikdy nešetřily. Půvabným důkazem toho je i poslední z nich, Melanie Trumpová.

Zatímco doposud sázela první dáma USA spíše na konzervativnost, při audienci u papeže Františka si například oblékla stylové krajkové černé šaty, na Sicílii, kam doprovázela svého chotě Donalda na summit skupiny nejvyspělejších zemí G7, popustila paní Melanie plně uzdu své fantazii. Přes jednoduché bílé šaty totiž volně přehodila velmi nápadné květinové sako z tvůrčí dílny známé designérské dvojice Domenico Dolce & Stefano Gabbana. Rozpustilé sako na stále dokonalém těle Melanie Trump pochopitelně zaujalo hned na první pohled a novináři se vedle původu začali pídit po ceně. Nakonec zjistili, že sako vyjde na 51 000 dolarů, což se v přepočtu rovná 1,2 milionu korun.

Agentura AP přišla vzápětí s informací o tom, že cena saka dosahuje téměř ročního průměrného příjmu americké domácnosti, který v roce 2015 činil 56 516 dolarů. Pro manželku nejbohatšího prezidenta v historii USA se však rozhodně nejedná o částku astronomickou a Italové dobrý styl a vkus dokáží ocenit.  

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 11.6.2017

Melania Trumpová Dolce & Gabbana

Další články