Jacob & Co Twin Turbo Furious Bugatti

Luxusní hodinky z dílny švýcarské hodinářské manufaktury Jacob & Co připravené ve spolupráci s výrobcem legendárních supersportů Bugatti, si mohou zakoupit pouze majitelé vozů této značky.

Hned na úvod nutno říci, že se nejedná o první, a vzhledem k tiskovému prohlášení obou společností velmi úspěšně se angažujících na poli „užitného“ top luxusu, ani poslední společný projekt. Špičková švýcarská hodinářská manufaktura a výrobce legendárních supersportů navázali spolupráci v roce 2004. Hodinky přišly na řadu ovšem až letos, v předchozích patnácti letech totiž spolupracovalo Buggati s věhlasnou hodinářskou značkou Parmigiani. Jak se však nechal letos u příležitosti tradičního veletrhu v Basileji slyšet generální ředitel Parmigiani Fleurier David Traxler, zaměřuje se jeho  brand  jiným směrem a zároveň přeje Bugatti hodně úspěchů v budoucích projektech.

Jak vidno, první projekt přišel záhy, neboť  šéf Buggatti Stephan Winkelmnann má blízko ke značce Jacob & Co. Její majitel Jacob Arabo je pak znám svým mimořádně kladným vztahem k automobilům a zrovna také sháněl partnera v oblasti automobilové branži.

Hodinky Twin Turbo Furios Bugatti byly vyrobeny v limitované edici 20 kusů. Za částku 520 400 dolarů si je budou moci zakoupit pouze majitelé Bugatti. Pro fanoušky značky, kteří se zatím k autu z nejrůznějších důvodů nedostali, je určena dostupnější verze za 36 000 dolarů.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 10.4.2019

Bugatti Jacobs & Co

Další články