Luxusní bydlení na privátním plovoucím ostrově

Globálně působící realitní společnost Christie’s nabízí spolu se svým obchodním partnerem Dutch Docklands unikátní projekt luxusního bydlení s názvem Amillarah. Princip projektu spočívá ve vybudování privátních plovoucích ostrovů s vlastními rezidencemi.

Ačkoli se to někomu může zdát jako stěží představitelné, jedná se vskutku o reálný projekt. Na začátku jeho realizace si bude muset každý z koupěschopných klientů vybrat polohu v některém z moří či oceánů.  Christie´s vyřeší formality a dojde na budování plovoucího ostrova a stavbu rezidence.  Role budovatele se chopí nizozemský architekt a spolumajitel Dutch Docklands, Koen Olthuis, podle magazínu Time jeden ze stovky nejvlivnějších obyvatel světa. Součástí týmu je rovněž věhlasný oceánograf Jean-Michel Custeau.

Projekt Amillarah slibuje plovoucí ostrovy bez negativního vlivu na životní prostředí, které neohrozí ani zvedající se hladina moří. Navíc ostrovy vytvoří přírodní prostředí pro podmořský život. Budou zcela soběstačné a vybavené nejmodernějšími technologiemi vítězně zvládajícími boje s mořskými živly. Na vodní hladině se mají vyznačovat za všech okolností stabilitou, přičemž „záruční doba“ základny je více, než sto let.

Ceny jsou kalkulovány individuálně. Odvíjejí se totiž od velikosti, typu stavby, vybavení i lokality.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 22.10.2017

Christie’s Dutch Docklands Amillarah

Další články