Max Motor Dreams: Ford v dětském pokoji

Jak se ukázalo před nedávnem, nejen výrobou automobilů hodlá být Ford živ! Věhlasná automobilka se totiž rozhodla pro velmi netradiční krok v podobě výroby prototypu postýlky pro nespavé děti.

Vývojáři společnosti vycházeli v rámci vývoje pro Ford opravdu netradičního produktu ze všeobecně známého poznání o v autě dlouhodobě slastně spících dětech. Designéři španělské pobočky automobilky tak podebatovali s rodiči malých nespavců a přišli s originálním řešením umožňujícím spánek jak dětem, tak jejich stvořitelům.

Nejdříve je ovšem nutno, aby jeden z rodičů absolvoval vozem několik jízdy různé délky, času a veškerý pohyb nahrál do svého chytrého mobilu. Pak již stačí informace přehrát s pomocí za tímto účelem vytvořené aplikace do procesoru, který je součástí postýlky stejně tak, jako reproduktory vydávající patřičný hluk. Podél obvodu postýlky jsou pak umístěna světla zdárně imitující pouliční lampy, či světla aut jedoucích v protisměru.  Do toho všeho postýlka vibruje, třese se a v rámci „brzdění“ občas cukne.  A potomek přitom slastně spí. Vzhledem k tomu, že postýlka, která dokáže i zázraky, byla zatím vyrobena pouze v jediném exempláři, není cena stanovena. Nikdo však nepochybuje o tom, že se v případě uvedení do výroby bude jednat o prodejní hit.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 31.5.2017

Ford Max Motor Dreams

Další články