Porsche Design Tower: S autem až do bytu

Pakliže patříte do kategorie řidičů, kteří se velmi neradi, byť  jen dočasně, loučí se svým vozem a hledáte zdroj inspirace, jak tento problém vyřešit, je tento článek určen právě vám.

V červnu má být totiž v Miami, přesněji řečeno na Sunny Isles Beach slavnostně zahájen provoz mrakodrapu Porsche Design Tower. Architektonicky velkoryse pojatá budova je vysoká 198 metrů, má 60 pater a její součástí jsou tři hydraulické výtahy Dezervator. S jejich pomocí může každý z rezidentů dopravit svůj vůz do vlastní garáže, která se nachází ve stejném patře, jako jeho byt.

Majitelé budou moci obdivovat své skvosty  přímo z obytných místností. Každý byt bude mít alespoň dvě parkovací místa, velké apartmenty a střešní penthousy budou disponovat místem pro čtyři vozy. Celkem je počítáno s 284 parkovacími místy. Lze si vyžádat i služby zahrnující veškerou údržbu automobilů, včetně pravidelných servisních prohlídek.

Porsche Design Tower bude disponovat 132 byty o rozloze od  353 metrů čtverečných do 883 metrů čtverečných. Podle aktuální nabídky se ceny pohybují od 4 do 15 milionů dolarů, v přepočtu od 95 do 355 miliónů korun. A kdo se bude chtít opravdu rozšoupnout, může si koupit jeden z devíti penthousů. 

Penthousy jsou mimořádně velkoryse pojaté střešní byty, čemuž odpovídá i jejich prodejní cena 32,2 miliónů dolarů. Majitelé těchto bytů si budou moci užívat rozlehlou střechu, dva bazény, stejný počet venkovních kuchyní a čtyř garáží. Součástí Porsche Design Tower je wellness, taneční sál a místnost s automobilovým simulátorem. A, přestože je to na pláž pár desítek metrů, v přízemí nechybí velký bazén.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 12.5.2016

Porsche Design Tower Miami Sunny Isles Beach

Další články