Podmořský bungalov

Přestože jsou Maledivy považovány za jednu z nejatraktivnějších turistických destinací a nemusí se tak obávat o movité návštěvníky, tamní manažeři neustrnuli a stále realizují nové projekty.

Turisté na Maledivách budou mít k dispozici od listopadu letošního roku možnost neobvyklého ubytování ve dvoupodlažní luxusní vile. Horní podlaží o rozloze 700 čtverečních metrů se nalézá nad hladinou, spodní přístupné po točitých schodech o rozloze 100 metrů čtverečních pak nabízí unikátní pobyt pod mořskou hladinou.

Podmořský bungalov Muraka bude součástí resortu Conrad Maldives Rangali Island. Náklady na neobvyklou stavbu se vyšplhaly na patnáct milionů dolarů.  Bungalov je vyroben z oceli, betonu a akrylátových materiálů. Pořizovacím nákladům odpovídá i cena, noc strávená pět metrů pod hladinou moře vyjde na 50 000 dolarů.

Vzhledem k ceně se jeví jako zcela legitimní otázka, co za milion korun pořídíte? V první řadě postel na mořském dně obklopenou skleněnými tunely, o společnost se postarají tropické ryby. Hosté neobvyklého ubytovacího zařízení budou mít k dispozici vlastní hydroplán, soukromý přístav a motorový člun. Po celou dobu pobytu nemusí vstoupit na suchou zem, případně se setkat s jinými návštěvníky.

Horní patro bungalovu Muraka zahrnuje ložnici, koupelnu, posilovnu, prostor pro komorníka, kuchyni, bar a jídelnu, zatímco v podmořské části se nachází apartmá s ložnicí s manželskou postelí velikosti King, s obývacím pokojem a koupelnou. V ceně nebude chybět ani personál, který má být k dispozici po dobu 24 hodin denně. Součástí „full service“ je osobní kuchař, fitness trenér, wellness centrum, vodní lyže a profesionální komorník.    

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 25.6.2018

Maledivy Muraka

Další články