John Bon Jovi: Tento dům je na prodej

To jsou ale paradoxy, chtělo by se říct v reakci na novou obchodní aktivitu amerického zpěváka. Přestože jeho poslední album nese název: „Tento dům není na prodej,“ prodává totiž rocker v New Yorku druhou nemovitost.

Jedná se přitom již o druhou realitní transakci v krátké době, v roce 2015 totiž John Bon Jovi prodal za 34 milionů dolarů svůj newyorský penthouse. V tomto případě je předmětem obchodu duplex nacházející se na jedné z nejlepších adres Manhattanu,  150 Charles Street. Budova byla postavena na West Village v roce 2013. Zpěvákův příbytek má dvě podlaží, tři ložnice a čtyři koupelny, to vše na 430 metrech čtverečních. K tomu terasa o rozloze 167 metrů čtverečních s přístupem ze všech ložnic. Interiér je zařízen ve východním stylu, převládá kombinace dřeva a zeleně. Luxusní adrese i věhlasu majitele odpovídá i cena 17,3 milionu dolarů.

Jestliže někoho v souvislosti s prodejem exkluzivní nemovitosti snad napadá cosi ve smyslu nutnosti řešit finanční problémy, je opak pravdou. Podle magazínu Forbes byl loni John Bon Jovi šestnáctou nejbohatší celebritou USA s majetkem 410 milionů dolarů. Za ním skončili například věhlasný golfový profesionál Phil Mickelson (375 milionů USD) či herečka a zpěvačka Barbra Streisand (332 milionů USD).

Facebook Twitter G+ E-mail

Správce 25.7.2017

John Bon Jovi New York

Další články