Sheldon prodává kalifornské sídlo za 9 milionů dolarů

Vzhledem k tomu, že Jim Parsons, největší hvězda kultovního seriálu Teorie velkého třesku, inkasuje za natočení jednoho dílu milion dolarů, má na to pořídit si solidní bydlení. Stačí se podívat na dům, kterého se Sheldon Cooper hodlá právě zbavit.

Nemovitost z roku 1922 se nachází na luxusní adrese v kalifornském Los Feliz. Před Jimem Parsonsem, který koupil haciendu v roce 2014, její prostory obývali Robert Pattison a Kristen Stewart. Hvězdy ságy Twilight si pořídily své sídlo tři roky předtím za 6,375 milionu dolarů.

Za v titulku zmiňovaných devět milionů dolarů pořídíte nemovitost umístěnou na ploše malého letiště. Sheldonovo sídlo pak má hodně daleko k bytu, který obýval s Leonardem. Z několika desítek kuchařek v kuchyni lze usoudit, že Sheldon bude vášnivý kuchař preferující domácí stravu před „velkotřeskovou“ donáškou páteční číny. Z jídelny vedou dveře rovnou do zahrady. Ložnice s balkónem, kterou Parsons sdílí se svým partnerem Toddem Spiewakem, je umístěna v prvním patře. Vede z ní vchod do koupelny, které vévodí luxusní měděná vana.  Na velkolepě pojaté zahradě pochopitelně nechybí bazén a rybník s kapry koi.

Mimochodem, Jim Parsons není první hvězdou slavného seriálu, která se rozhodla vyměnit své obydlí. Johny Galecki, jinak jeho parťák Leonard, takto učinil před dvěma lety. Ve srovnání se svým seriálovým spolubydlícím byl ovšem podstatně skromnější, když si vystačil s částkou 2,5 milionu dolarů, tedy cca 60 milionů korun.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 23.8.2018

Jim Parsons Teorie velkého třesku Sheldon Cooper

Další články