Celebrity utrácejí za pronájmy statisíce

Řada celebrit vlastní vícero nemovitostí, někteří z nich do nemovitostí dokonce úspěšně investují. Další jedinci z hvězdných řad však z rozličných důvodů preferují pronájmy.

Pravda, zpěvačka Rihanna vlastnila svého času vlastní dům, ten se však v důsledku pronásledování ze strany jistého stalkera rozhodla prodat. Od té doby preferuje pronájem, například v New Yorku bydlela v penthouse za 39 000,- dolarů měsíčně.

Vzhledem ke kočovnému životu bydlí v nájmu i Rihannina kolegyně z branže Lady Gaga. Její volba padla na vilu v Bel Air. V médiích se sice nechala několikrát slyšet ve smyslu, že se jedná o dočasný pronájem, neboť  její dům prochází stádiem rekonstrukce, tento stav však trvá již několik let. Za své obydlí platí měsíční nájem 25 000,- dolarů.

Po vlastním domě zatím nezatoužil ani dívčí idol Justin Bieber, který místo toho střídá s oblibou různé pronájmy. Bydlení ho vyjde měsíčně na cca 100 000,- dolarů, což ho vzhledem k jeho příjmům zatím existenčně nikterak neohrozí. Jeho zálibu v pronájmech ovšem nesdílí nejbližší okolí - podle, v jeho okolí bydlících, se totiž jedná o „nejhoršího souseda na světě.“

To Mariah Carey má již bouřlivá léta za sebou a díky svým pracovním úspěchům se při výběru pronájmů nemusí příliš ohlížet na cenu. Na loňské léto si tak například pronajala luxusní vilu na prestižní adrese v Hamptonu o celkové rozloze 2 300 metrů čtverečních. Za možnost pohybu v jejich prostorách neváhala zaplatit 275 000,- dolarů měsíčně.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 29.3.2018

Rihanna Lady Gaga Justin Bieber Mariah Carey

Další články