Luxusní autobus s garáží

Rádi cestujete, toužíte po luxusu, leč hotely vás nelákají? A k tomu zároveň toužíte rozbít stereotyp a projet se občas svižným tempem vlastním autem? Pokud ano, obytné a pojízdné monstrum společnosti Volkner Mobil bylo stvořeno právě pro vás.

Volkner Mobil Performance, jak zní celé jméno robustního dopravního prostředku, je vlastně přestavěný autobus o rozměrech 12 metrů délky, 3,8 metru šířky a hmotnosti 18 tun.  Šasi si může zákazník vybrat, co se motoru týče, k dispozici jsou Mercedes Benz a Volvo s výkonem až 460 koní. Interiér je pak věcí vlastního vkusu a výše bankovního konta. V případě touhy po velkém pokoji, koupelně a plně vybavené kuchyni ovšem musíte počítat s investicemi přesahujícími 1,5 milionu euro.

Pokud namítáte, že to vše lze pořídit u srovnatelných výrobců za částku nižší, než je 30 milionů korun, vězte, že to nejlepší přijde na konec. Kromě stěn, které je možno vysunout do stran a zvýšit tak výrazně obytnou plochu, totiž nabízí Volkner Mobil Performance věc z kategorie málo vídaných. Uprostřed vozidla je totiž umístěna patentem chráněná garáž, do které lze na cestu „přibalit“ osobní vozidlo rozměrově blízké BMW i8, Mercedesu  C-Class Cabriolet, Porsche 911, či Ferrari 458.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 29.11.2017

Volkner Mobil

Další články