První auto Cristiana Ronalda na prodej

Hvězdný portugalský útočník patří dlouhodobě mezi nejlépe placené sportovce světa, přičemž oprávněné výši příjmů odpovídá i fotbalistův vozový park. V jeho garážích tak parkují mimo jiné Bugatti Veyron, Ferrari LaFerrari, Lamborghini Aventador LP700, zatímco Rolls Royce je zastoupen modely Ghost i Phantom.

Leč, i v případě CR7 platí, že člověk musí nějak začít. A tak se prvním vozem osmnáctiletého mladíčka, který zamířil v roce 2003 ze Sportingu Lisabon do Manchesteru United stalo Audi S4, model 2004. Nutno říci, že Cristiano se tehdy jevil jako spořivý mladík, neboť  se rozhodl pro zachovalou ojetinu, která předtím brázdila italské silnice. Pochopitelně, že po čase, s přibývajícími brankami a vylepšeným kontraktem, došlo na lepší vozy. Přesto nedá sběratel Zlatých míčů na svůj první vůz dopustit. Vůz značky Audi nechybí v jeho garáži však ani dnes. Na podzim si z nabídky automobilky Audi, která je partnerem Realu Madrid, vybral Audi RS 7 Performance 4.0 TSI.

Je proto otázkou, jak Cristiano  Ronaldo reagoval na skutečnost, že se jeho Audi S4 objevila v nabídce vozů na prodej. Máme-li věřit tachometru, další majitelé po Ronaldovi příliš služeb „es čtyřky“ nevyužívali, neboť  počet doposud ujetých kilometrů je 126 000 km. Současný majitel za vůz požaduje 16 000,- euro, což se rovná částce 400 000,- Kč. V Česku se cena stejného vozu pohybuje kolem 250 000,- korun. Vzhledem k osobě prvního majitele tak lze konstatovat, že se prodejci Ronaldovy ojetiny drží docela při zemi.

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 28.3.2018

Cristiano Ronaldo Audi Real Madrid

Další články