Nový Batman sází na Mercedes

17. listopad 2017 se pro filmové fanoušky ponese ve znamení nového filmu o Batmanovi.  Vyznavači životního díla jednoho z nejslavnějších comicsových hrdinů se ovšem musí připravit na razantní obměnu vozového parku.

Batman, neboli miliardář, Bruce Wayne, vymění Lamborghini za Aston Martin DB Mark III. Jinak bude ovšem příběh o hrdinovi, pro kterého není prakticky nic nemožné, z automobilového hlediska převážně o značce Mercedes. Filmovou premiéru tak oslaví především Mercedes – Benz Vision Gran Turismo, tedy koncept, který vznikl za účelem her a virtuální reality. S účastí málo vídaného vozu je spojen zajímavý příběh. Představitel Batmana Ben Affleck totiž měří 190 cm a do původní studie vozu by se tak vzhledem ke svým tělesným rozměrům nevešel. A tak muselo dojít k přepracování a zvětšení na 110ti procentní měřítko. Jak se nechal v této souvislosti slyšet šéf designu Mercedesu Gordon Wagener, má velkou radost z toho, že se filmový průmysl nechal inspirovat automobilovou značkou a stal se vozem superhrdiny.

Tím ovšem účast značky Mercedes-Benz v posledním filmu o Batmanovi nekončí. Diana Prince alias Wonder Woman bude využívat služeb vozu Mercedes E Cabriolet. Ve hře je pak ještě Mercedes G Squared, jehož „role“ ve filmu však nebyla zatím upřesněna.  

Facebook Twitter G+ E-mail

LG 11.10.2017

Batman Mercedes Mercedes-Benz Vision Gran Turismo

Další články